Ana sayfa > Sergi > İçerik
Kaynak demirhane
Mar 14, 2016

Demirhane kaynak nedir? Temelde kabakla #39; s nerede ısı üretilen, genellikle kömür veya gaz ısı kaynağı olarak kullanarak ve metaller metaller birbirine bağlamak için (çekiç) basınç kullanarak birleştirilir.

Dövme olduğunu da Demircilik ve oşekilde #39; s çok güzel.

De kullanılan temel araçtır taşınabilir veya sabit demirhane.

Bu gün taşınabilir demirhane bulunduğunuz yere taşımak zorunda asla bilemezsiniz çünkü demirhane kaynak için idealdir. Bir sabit oluşturmak veya sabit konumu forge senin evin, sonra yeni model veya taşımak vardı düşünün. Tüm bu zor işi değil.

İyi haber taşınabilir demirhane belki daha iyi bir sabit veya sabit forge iyi olmasıdır.

Tipik bir demirhane ana parçaları şunlardır:

Ocak - ısı oluşturulduğu alan.
Tuyere - hava alanı ile yangın daha sıcak yapmak patladı.
Su Havzası - metal soğutmak için.
Üfleyici - bir üfleyici hava düşünce tuyere uçurmak istiyorum

Demirhane esas olarak dökme demirden inşa edilmiştir. Yukarıda açıklandığı gibi Tuyere hava ateş daha sıcak yapmak için ateşe yönlendirir.

Bir Forge ana kısımdan oluşur: yangın pot ve bir üs. Tabanına bağlı bir hava girişi, bir hava patlama Vana ve kül kapısı olacak.

Bir vana kullanarak Bankası geçmek için izin vererek kullanarak hava patlama oluşturun. Tipik olarak bir hava patlama Vana 3 pozisyonları hava patlama yönü içine ateş yanı sıra hava patlama boyutunu ayarlamak için seçebilirsiniz olacak. Genellikle kapak külleri bunun dışında almak için kullanılan bir kolu olan vardır.

Birçok taşınabilir forges el crank kullanarak elle çalıştırılan bir körük var. Ama çok fazla bir elektrikli üfleme ünitesi.

Çoğu taşınabilir forges duman dağıtmak ve/veya iş veya havza alanına uzak duman için tasarlanmış bir başlık var.

Adım kare başına yaklaşık 2 ons bir üfleyici üretebilir basınç miktarıdır.