Ana sayfa > Ürünler > Uzunlamasına / Çevresel Kaynakçı > Boyuna Dikiş Kaynak Makinesi

Boyuna Dikiş Kaynakçı

Boyuna Dikiş Kaynakçı
Boyuna Dikiş Kaynakçı, Dikiş Kaynak Makinası otomatik boyuna Dikiş Kaynakçı tasarlanmıştır weldment kalınlığı 0,8-8 için uygundur, boru yazılan boyuna dikiş için mm, tek taraflı geri oluşumu ile kaynak. İstikrarlı ve güvenilir kalitede olan makine işletmek kolaydır...
Ürün ayrıntıları:

Boyuna Dikiş Kaynakçı, Dikiş Kaynak Makinası

Otomatik boyuna Dikiş Kaynakçı weldment kalınlığı 0,8-8 için uygundur, boru yazılan boyuna dikiş için tasarlanmış mm, tek taraflı geri oluşumu ile kaynak. İstikrarlı ve güvenilir kalitede olan makine işletmek kolaydır. MMA ile karşılaştırıldığında, bu işçi ve devam eden bir büyük serbest bırakmak iş yükünü kaynak kalite ve verimlilik var.

Bu ekipman TESTERE/TIG/MIG/MAG/boyuna dikiş otomatik kaynak sistem oluşturmak üzere plazma ile çalışma yapabiliyor. Bu cihaz yapı taşı yapısı benimseyen ve Mainframe/kaynak güç kaynağı/pnömatik konum kelepçe/tel-besleyici/soğutma sistemi ve merkezi kontrol sistemi, kolay yükleme ve boşaltma, iyi esneklik oluşuyor.

Ekipman denetleyicisi otomatik olarak ve el ile denetlemek için yapabiliyor, plaka sürgülü silah kaynak düz Hızlı dijital olarak, hızını ayarlamak için ayrı devre görüntüler, kaynak dikiş uzunluğu önceden ayarlayabilirsiniz.


Hot Tags: boyuna Dikiş Kaynakçı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, kaynak, toptan, ucuz, youbest youbest kesme
ilgili ürünler
Sorgulama: