Ana sayfa > Haberler > İçerik
CNC Plazma Kesim Makinası boru için gonyeler
Jun 17, 2016

CNC Plazma Kesim Makinası boru için gonyeler


Ürün Açıklaması


Özellikleri:
1. keser, Tee, miters, saddles, merkeze göre uzaklıklar, birden fazla kesişme noktalarında, dahil olmak üzere çeşitli türleri için profesyonel kontrol sistemi ile donatılmış dirsek, köşebent Yuvaları destekler; yuvarlak, dikdörtgen, kesim, boru delik, örtüşen Aksiyel uzaklıklar ve temel veya çalışma noktası uzaklıklar ve kesişen kesim diğer türleri ile yeniden yastıkları gördüm.


2. hassas döküm parçaları ve sıkı üretim ve test prosedürleri yüksek doğruluk, güvenilirlik ve dayanıklılık sağlamak.


3. entegre ile güçlü Canadaand #39; s programlama uzmanlaşmış ve modülleri karmaşık büyük çelik yapı inşaat için bilgisayar, bu işleçler ve engineersand #39 kaydetmek için AutoCAD çizimleri CNC kodları oluşturabilirsiniz; zaman. Ve bu modüller IGES, DXF, SAT ile uyumlu ve STL dosyaları.


4.Automatic, yükseklik algılama sistemi tahrik servo turu boru Dikey konumu dengeler. -Besleme ve dışı besleme konveyör yükleme/boşaltma için.


Kolay kullanım için 5.3D çalışma arabirimi.

Kullanım:
CNC boru profesyonel kesimmakinede çelik yapımında kullanılan: Arena/stadyumlar, köprüler, konumlar, sergi merkezleri, havaalanları; İşleme sanayi: Boru, kızak, manifoldlar, Isı değiştiriciler, kazanları, basınçlı kaplar, enerji santralleri, rafineriler; Gemi: Boru hattların başka şekilli, havalandırma çalışıyor; Offshore: denizaltı yapıları, jack-up, stingers, heli güverte.

  • Türü: Kesme makinesi

  • Yazın kesme makinesi için: CNC Kesim Makinası

  • Otomasyon: otomatik

  • Meşale türü: Alev/plazma

  • Uygulama: Makine andamp; Donanım

  • HS kodu: 8461500090