Ana sayfa > Haberler > İçerik
Ultrasonik kaynak ve kesme yüksek teknoloji endüstrisi kabul
Jul 26, 2016

Nispeten kısa bir ömrü sonraki modeli tarafından yerini önce olduğundan, birçok teknolojik araçlar ve Gadget'ları pazara hız — ve çeviklik üretim sürecinde — üreticileri için bir kenar sağlar. Hiçbir yerde bu daha yüksek teknolojili üretim teknikleri sıfır-ısı, hassas kaynak gibi hileli işlemler için kullanılan elektronik bileşenleri sensörler için plastik bağlar, örneğin metal ve daha belirgindir — veya kesme, yapıştırma ve birden çok katman farklı malzemelerin sızdırmazlık.unnamed

Ultrasonik kaynak ve kesme yaklaşık edilmiş 1940'lardan beri ve ilk plastik oyuncak sektöründe endüstriyel ölçekte kullanılmıştır. Günümüzde, entegre bilgisayar işlemcileri ve kontrol sistemleri kullanımı son derece yüksek doğruluk ve güvenilirlik ile uygulama yelpazesi tandem rocketed vardır anlamına gelir.

Rinco ultrasonik ileri gelişmeler ön planda 30 yıldan fazla oldu ve Ultrasonik kaynak ve ultrasonik kesim teknolojisi uzmanlık vardır. Bu sürekli Randamp; sağlamada yararlıdır D yeni araçlar ve uygulamaları — ve şirketin çeşitli modüler araçları ve özel amaçlı makine entegre veya bir otomasyon hattına geliştirilmiş iş istasyonları sağlamak sağlar. Ebediyen çoğaltılabilir tutarlı bir şekilde doğru ve dayanıklı kaynak sonuçları getiriyorlar. Bu tahmin edilebilir performans ve kalite özellikle bir bileşeni birkaç yüz Ultrasonik kaynak olabileceğini göz önünde bulundurarak güvenilirlik, demektir.

unnamed-2Tipik olarak, Endüstri Mühendisliği yenilik geri prototipleme yüksek maliyetler tarafından yapılacak. Ultrasonik teknolojisi büyük geleneksel işleme için Çevik, hızlı ve düşük maliyetli alternatifler sunarak yardımcı olabilir. Çok hızlı bir birleştirme teknolojisi temsil eder. Termoplastikler ile özellikle etkilidir, yordamlar enjeksiyon kolaylaştırır ve ayrıca metal bileşenlerinin ön ısıtma gerektirmez çünkü yüksek teknoloji endüstrisi Ultrasonik kaynak ve kesme için açın. Uygulama zarar değil. Çok büyük olasılıkla ortalama akıllı telefon, tablet veya dizüstü bazı bileşenler nerede fabrikasyon veya monte bir üretim sürecinde ultrasonik kesme ve kaynak kullanıyor. Artan otomotiv ve Havacılık ve uzay sanayi tedarik zincirleri ultrasonik teknolojisi pil uydu navigasyon cihazları için her şey için dağıtmak.