Ana sayfa > Haberler > İçerik
Ekipman yardımcı olur Minster Metal Fabricator lazer
Mar 14, 2016

Sidney Daily News için

MINSTER — Fabcor teknolojisi ile değişen bir state-of--art lazer tüp tereyağı ve değirmen sıkıcı Devlieg satın alarak ayakta tutan.

"Fabcor şimdi bugün piyasada bulunan en gelişmiş lazer tüp kesme sağlamak mümkün" dedi Jon Hoying, Başkan ve Fabcor sahibi.

72,000 metrekarelik, 8 dönümlük üretim tesisi vardır, Fabcor bir metal fabricator dükkanı var.

Aile şirketi onun yeni BLM LT8 lazer tüp cusster, 3500 watt kesici 28 metrelik tüp uzunluğu kapasitesi ile tanıttı. Makine 8 inç kare ve çapı kesebilir ve karbon, paslanmaz çelik ve alüminyum, en fazla üç-dörtte inç çelik için kesebilir.

"BLM da açık ele açıları da dahil olmak üzere profilleri, düzlükler, kirişler ve kanallar, ayrıca dikdörtgen, kare ve boru, yuvarlak" dedi Hoying. "Fabrikasyon maliyeti yuvası ve sekme ve birbirine bağlı eklem aracılığıyla azaltılır. Biz de için boy kesme, herhangi bir boyut delik veya pahalı küme ortadan kaldırarak herhangi bir şekil geometrisinde kesmek edebiliyoruz ups, malzeme taşıma ve fazladan işçi. "

Yeni ekipman Fabcor çevik olmak için fırsat verir.

"Sabit kalıp ortadan ve en yüksek düzeyde üretim süresi ve en az atık ile sonuçlanan bir esnek ışın yerine," Hoying dedi. "Biz farklı boru çapları, şekil ve duvar kalınlığı derlemeler oluşturmak için bir araya getirebilir. 3D tilt kesme kafası kaynak hazırlık, eleme belgili tanımlık lüzum için el öğütmek için Eğik kesimli kenarlar sağlar."

Şirket ayrıca sıkıcı bir Devlieg serisi 5 K değirmen de dahil olmak üzere şirket içi işleme yetenekleri, duyarlık, delme, frezeleme ve sondaj makinesi Yatay Milli tablo vardır.

"Bu işleme fabrikası aşırı hassasiyet ve sertlik birleştirir," Hoying dedi. "Tüm türleri ve boyutları ile araç odası, tek parça işleri ve boyutuna iftihar ederken ağır 40 inç x 72 doğru delikleri ve hassas yerlerde düz yüzeyler gerektiren üretim uygulamaları da dahil olmak üzere iş parçaları 10,300 pound yük ağırlık limiti ile inç Devlieg makineleri."

Fabcor 3D CAD mühendislik teklif, lazer kesim düz, fren tuşuna basın ve haddeleme, Mig-Tig-Spot ve Kaynak Robotik, ıslak veya toz kat bitirir, derlemeler, teslimatlar araçlarda Fabcor sahip olduğu ve müşteriler 32 yıldır hizmet vermekteyiz devam ediyor.