Ana sayfa > Haberler > İçerik
Boru için Yörüngesel Kaynak Makinesi
Oct 29, 2016
Temel bilgi
  • Mühendis Yurtdışı Hizmeti Mevcut: 2 "-60" Boru

  • Menşei: Çin

  • Özellikler: Birçok çeşit
Ürün Açıklaması

1, All Position Otomatik Kaynak Makinesi, tüm pozisyon otomatik kaynak için dairesel dikiş kaynağı, tasarım ve imalat boru hattı büyük ve orta Dia için uzmanlık alanıdır.


2, Bu kaynak makinesi, dairesel dikiş kaynağının sıcak kaynak , dolum kaynağı ve kapak kaynak halkası kaynaklı derzlerin termit kaynağı geniş ve orta Dia için uygundur, ekran kaynak ile paketleme kaynak.


3, kaynak makinesi aşağıdaki dört bölümden oluşur: kaynak başlığı (trolly seyahat sistemi , kaynak meşale salıncak sistemi, sistem yükseltmek için kaynak meşale, kaynak meşale besleme sistemi, kaynak kontrol kutusu dahil olmak üzere) , kaynak izi, kontrol sistemi , kaynak kaynağı .


4, Boru hattı sayesinde , özellikle ülkemizde yaygın olarak kullanılan spiral kaynaklı boru Dia farkı boru eliptik dia, oluk eğiklik işleme anormal, işyerinde montaj zaman yol açar, bazen şev genişliği ve dar genişlik olur , Yanlış hizalama ve benzerleri, düz eğik hipotezin kaynak için parametresi ile başarısız olur, bu durumda kaynakçı gözlem erimiş aletle, gerçek zamanlı ayar parametresini, özellikle de titreşimin genliğini ve Her iki taraf da ikamet saatinde, ince kaynak boncuğunu elde edebiliyor.


5, Elektrik üretme sıklığı kararsız olduğu düşünülürse ve geçici durum, yavaş butt kaynak kalitesini saha işyerindeki etkisine cevap vererek geniş bant karakteristik ters çevirme güç kaynağını kullandı. Aynı anda, elektrikli motor, rulman, sensör ve çip gibi özel bir talebin yüksek özel talebe yol açan ekipman yükü, saha işindeki kötü inşaat koşullarını göz önüne almış, İhtisas şirketinin ünlü markası ithalat bölümlerini seçmiştir.


6, Kontrol devresi gofreti ve komple makine, incelemeyi incelemek ve titreşmek için yük yaşlanmasını sürdürür ve ekipmanın gereksiz güvenilirliğini gerçekten garanti eder.


7, Boru hattı çapı bir tür, özel olarak yapılan bir tür kaynak izi, standart yapılandırma sadece bir şartname kaynak pisti (mümkünse opsiyonel olarak) geçerlidir.