Ana sayfa > Haberler > İçerik
STC bahar Toplantı
Mar 13, 2016

EWI'ın Petrol andamp; Gaz stratejik teknoloji Komitesi (STC) gelecek yılın bahar toplantı Salı, 22 Mart 2016, Houston, Texas Houston Marriott enerji koridor az tutarak olacaktır. Bu toplantının amacı, gün boyu workshop'larda sunulan güncel programlar, projeler için sonraki adımları tartışmak ve potansiyel iş sektörünün ihtiyaçlarını katılmadan malzemeleri karşılamak gelecekteki projelerde kapsamını belirlemek için var.


Olay ile bir akşam yemeği Resepsiyon Pazartesi, 21 Mart, 6:30 anda, STC üyeleri ve üye olmayanlar için vuruşu.

22 Mart Salı STC üyeler sadece hoş geldiniz andamp featuring için bir oturum üzerinden 9 AM - 12 PM katılmak; STC güncelleme, aşağıdaki projelerde proje güncelleştirmelerini: kaynak, yüksek güç çelik plaka Offshore uygulamaları (54216STC) için Arctic hizmeti (54873STC) ve ilgili EWI IRandamp güncelleştirmeleri için kaynak sarf karakterizasyonu; D Projeler.

Öğle Yemeği üyeler ve üye olmayanlar için 22 öğle saatlerinde servis edilir. Üyeler ve üye olmayanlar bir kısa STC giriş ve FY16 proje önerileri (yükseltici yorgunluk tasarım geliştirmeleri, kaynak, yüksek güç çelik kaplı boru, kırık tokluk etkili Test korelasyon ve Arctic kaynak tüketim projenin devamı gibi) oluşan bir öğleden sonra keyfine varacaksınız.