Ana sayfa > Ürünler > Boru Makarası İmalat Boru Hattı > Boru Prefabrik Üretim Hatları

Otomatik boru üretim hattı

Otomatik boru üretim hattı
Otomatik boru üretim hattı, otomatik boru biriktirme imalat üretim hattı orada boru biriktirme üretim sistemi iki türü vardır: sabit türü ve kapsayıcı türü. Sabit tip ağır iş yükü imalat için daha uygun ve daha yüksek otomasyon oranı alabilirsiniz. Kapsayıcı türü daha fazla...
Ürün ayrıntıları:

Otomatik boru üretim hattı, otomatik boru biriktirme imalat üretim hattı


Boru biriktirme üretim sistemi iki türü vardır: sabit türü ve kapsayıcı türü. Sabit tip ağır iş yükü imalat için daha uygun ve daha yüksek otomasyon oranı alabilirsiniz. Kapsayıcı türü site fabrikasyon daha uygundur.


Özellikleri:
1. uygun boru çapı: 2 ~ 60andquot;
2. uygun boru SCH:3 ~ 100 mm
3. yüksek hızlı ve doğru kesme işleme verimlilik ve etkisi
4.Multi-eğim türü, tek V, çift V ve J gibi türleri yazın
5. motorlu çok fonksiyonlu montaj-up montaj-up doğruluğu garanti
6. işleme efficiencence iyileştirilmesi sistem işleme konveyör
7.TIG/RMD-MIG/Mag/FCAW/Saw kaynak işlemi kullanılabilir
8. otomatik boru kaynak oranı: % 80'e kadar
9. üretim yönetimi yazılımı ile eşleşmiş

Yapılandırma:

1Boru kesme andamp; Tüm-içinde-bir makine eğim
2Yüksek hızlı şerit testere kesme makinesi
3Yüksek hızlı CNC boru sonunda makine eğim
4İki / Multi-eksen CNC alev/plazma kesme makinesi
5Çok fonksiyonlu boru montaj-up istasyonu
6Konveyör taşıma sistemi
7Otomatik boru kaynak istasyonu (farklı türleri kullanılabilir, 8andquot türü, 24andquot türü, 32andquot; türü, 48andquot; türü, 60andquot; türü)


Sistem tasarımı userand #39; en aza indirmek mümkün yetenektir s insan gücü tüketimi, tek bir birimin çapı inç imalat iş. Bizim tasarım yeteneği 0.142 manhour/D.I olarak düşük olabilir. Bu kapsamlı verimlilik otomatik imalat modu altında en fazla 15 kat daha fazla geleneksel manuel mod altında elde edebilirsiniz anlamına gelir.

Bizim çözüm boru çapı 2andquot üzerinden C.S, S. S, alaşımlı çelik, çift yönlü S. S. vs, gibi farklı malzeme imalatı kapsar; 60andquot için;. Bizim otomatik kaynak istasyonu otomatik TIG yapabilirsiniz yanında / RMD-MIG kök geçmek ve TIG / RMD-MIG/MIG/SAW dolgu ve geçmek kap.

Biz sadece etkili boru biriktirme imalat çözümü sağlar, ama aynı zamanda atölye çözüm, hammadde imalatı, bütün üretim inşaat döngüsü hızlandırmak ve proje kalite garanti bitmiş biriktiricileri tahribatsız test çözüm, hızlı inşa sağlamak.

bizim boru biriktirme üretim sistemi dünya çapında tanınan ve be yüksek verimli ve kaliteli üretim ve çoğunlukla avantajları kaydetmek insan gücü nedeniyle dünyanın dört bir yanından birçok ünlü müteahhit tarafından kullanılan.


Hot Tags: otomatik boru üretim hattı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, kaynak, toptan, ucuz, youbest youbest kesme
ilgili ürünler
Sorgulama: